-36%

3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА

Original price was: 1,249.00 ден.Current price is: 799.00 ден.


Веројатно немате поим колку бактерии и нечистотија се акумулираат на вашите четки за заби секоја минута?

УВ дезинфекцијата за четки за заби ви обезбедува вас и вашите најблиски апсолутно чисти четки секој ден! Овозможува двострана стерилизација на 4 четки за заби истовремено, како и нивно чување на сув и чист простор.

Дизајнот на овој феноменален и функционален производ е повеќе од елегантен и модерен, па одлично ќе се вклопи во внатрешноста на вашата бања, а истовремено ќе биде и светол.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Стерилизатор држач на четки и дозер за паста

 

Веројатно немате поим колку бактерии и нечистотија се акумулираат на вашите четки за заби секоја минута?

Најчесто четките за заби ги чуваме во разни чаши или други контејнери, па се многу изложени на загадувачи од бањата, а истовремено ги чуваат бактериите од кариес и забен камен.

Сега го имаме совршеното решение за висока хигиена на вашите четки!

УВ Стерилизатор држач на четки и дозер за паста

 

Беспрекорната хигиена е најважна за здравјето на вашите заби и уста!

УВ дезинфекцијата за четки за заби ви обезбедува вас и вашите најблиски апсолутно чисти четки секој ден!

Само го активирате процесот на стерилизација, кој трае само 5 минути и сте безгрижни.

Овој производ овозможува двострана стерилизација на 4 четки за заби истовремено, како и нивно чување на сув и чист простор.

Дизајнот на овој феноменален и функционален Стерилизатор држач на четки и дозер за паста е повеќе од елегантен и модерен, па одлично ќе се вклопи во внатрешноста на вашата бања, а истовремено ќе биде и светол.

Функционалност и издржливост на производот:
 • УВ стерилизација
 • држач за четка + паста за заби со дозер
 • отпорен на влага и вода
 • 5 минути се доволни за целосна стерилизација
 • многу лесно се монтира, без дупчење и тропање
 • лесно се одржува со крпа, без употреба на хемикалии

Веќе не треба да се грижите дали ќе исцедите соодветна количина паста за заби, дозерот го прави тоа сам.

Дозерската паста за заби многу лесно се активира со едноставно притискање на четката на пружината на дозерот.

На тој начин добивате точно онолку паста колку што ви е потребно за одржување на темелна хигиена на вашите заби!

Хигиената е бесценета – грижете се за вашите четки за заби!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА