-50%

Флипер- мини стони фудбал

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 949.00 ден.


Мини стони фудбал е идеална играчка и за децата и за возрасните со чија помош ќе поминувате повеќе време со Вашите сакани.

Направете им малку поинаква роденденска забава на Вашите деца и организирајте турнир во стони фудбал.

Флиперот во комплет има мрежа, гол, табла за забележување на резултатите, топки, терен и сите други пропратни материјали за составување.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Флипер- мини стони фудбал

 

мини

Фантастична играчка совршена за семејни дружења или детски родендени. Организирајте турнир во стони фудбал и направете ги роденденските забави поразлични од сите останати, бидете различни! Најдобриот нека победи! Се што ви е потребно се Вашите прсти и добри рефлекси.

Бранете го својот гол со помош на флиперот, не дозволувајте противникот да даде гол, и не заборавајте кога некој од Вас ќе добие поен да го забележите на таблата за следење на резултатите.


Играчката мини стони фудбал е идеална и за деца и за возрасни, искористете ја за да поминете повеќе време со своите малечки и лудо да се забавувате исто како кога и Вие сте биле деца. Покрај оваа динамична играчка никогаш нема да ви биде здодевно и верувате дека е многу поинтересна од здодевните телевизиски канали.

стони

Правилата на оваа игра се лесни, само треба да имате добра контрола врз флиперот, да не дозволите да Ви дадат гол, и да дадете се од себе како добар напаѓач. Не постои правило дека играчката е само за деца, организирајте турнир во стони фудбал за сите- од 7 до 77 и вежбајте ги своите рефлекси.

⚽ КАРАКТЕРИСТИКИ⚽

 • Материјал: ЕКО пластика
 • Боја: Како на сликата
 • Димензии: Околу 40 x 20 цм
 • Пакувањето содржи: 1x мини стони фудбал со сите пропратни елементи за склопување
 • Компактен дизајн лесен за склопување и складирање
 • За тренирање на координација, рефлекси и флексибилност

фудбал

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Флипер- мини стони фудбал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА