Sale!

ТЕРМИНАТОР ПРОТИВ ИНСЕКТИ И ГЛУВЦИ

499.00 ден

Шифра на производ: 194

Новиот Терминатор против инсекти е револуционерен уред од новата генерација кој произведува ултразвучни фреквентни бранови кои се пренесуваат низ целото домаќинство и имаат штетен ефект врз инсектите, бубачките, и другите штетници кои бараат засолниште во вашиот дом!Доволно е да го вклучите уредот за да почне да емитува звук со ниска фреквенција, кој е нечуен за луѓето, но иритирачки за несаканите гости.

НОВО ! АПСОЛУТНО СВЕТСКИ ХИТ !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Терминатор против инсекти

 

Новиот Терминатор против инсекти е револуционерен уред од новата генерација кој произведува ултразвучни фреквентни бранови кои се пренесуваат низ целото домаќинство и имаат штетен ефект врз инсектите, бубачките, и другите штетници кои бараат засолниште во вашиот дом!

Доволно е да го вклучите уредот за да почне да емитува звук со ниска фреквенција, кој е нечуен за луѓето, но иритирачки за несаканите гости.

ЗОШТО ВИ ТРЕБА ОВА?

 • Ослободете се од штетниците без стапици или хемикалии,
 • Пренесува дигитални електромагнетни импулси преку електрични жици во вашите ѕидови,
 • Користи ултразвучна технологија за да се ослободи од штетници и инсекти,
 • Ослободување од штетници кои се кријат во аглите и пукнатините,
 • Содржи импулсен засилувач кој покрива до 300 квадратни метри,
 • Погоден за семејства и домашни миленици,
 • Заштита на домот 24/7,
 • Научно докажана ефикасност,
 • Безбедни за животната средина,
 • Без штетни хемикалии,
 • Има вградено ноќно светло,
 • Нова генерација во одбрана од штетници и инсекти.

 

Pest Reject Pro е безбеден и иновативен уред кој користи ултразвук и електромагнетна технологија за да ги одбие паразитите.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка на Терминатор против инсекти може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТЕРМИНАТОР ПРОТИВ ИНСЕКТИ И ГЛУВЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА