-50%

ТОПКА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Шифра на производ: 201
Дали верувате дека постои сосема природна замена за хемикалиите со кои ја переме облеката? Не само што постои, туку е многу подобро, побрзо и полесно за перење, а да не зборуваме за тоа колку е поздраво!

Ви ја претставуваме топката MAGIC Ball Clean.

Clean Ball е револуционерен производ кој ви овозможува перење алишта без употреба на скапи и штетни детергенти. Научно докажаната ефикасност се постигнува преку уникатните керамички топчиња кои се наоѓаат во самиот производ, кои ја јонизираат и ја зголемуваат pH вредноста на водата во машината за перење и на тој начин ја елиминираат нечистотијата и маснотијата од вашите алишта.

Оваа топка ќе ви заштеди многу пари. Животниот век на оваа топка е до 1000 перења, односно 3 до 5 години континуирана употреба! !! !!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Топка за перење

 

Време е да почнеме да се грижиме за здравјето, екологијата и природата!

Дали верувате дека постои сосема природна замена за хемикалиите со кои ја переме облеката? Не само што постои, туку е многу подобро, побрзо и полесно за перење, а да не зборуваме за тоа колку е поздраво!

Ви претставуваме Топка за перење MAGIC Ball Clean.

Clean Ball е револуционерен производ кој ви овозможува перење алишта без употреба на скапи и штетни детергенти. Научно докажаната ефикасност се постигнува преку уникатните керамички топчиња кои се наоѓаат во самиот производ, кои ја јонизираат и ја зголемуваат pH вредноста на водата во машината за перење и на тој начин ја елиминираат нечистотијата и маснотијата од вашите алишта.

Оваа Топка за перење ќе ви заштеди многу пари. Животниот век на оваа топка е до 1000 перења, односно 3 до 5 години континуирана употреба! !! !!

Може да се користи за сите програми и за сите температури на перење.

Исклучително решение за сите оние кои патат од алергии.

Во случај на екстремно валкани алишта, резултатите ќе бидат подобри ако додадете половина шолја сода бикарбона во преградата за прав, која исто така ја чисти машината.

Во замена за штетен омекнувач, може да се користат неколку капки есенцијално масло од лаванда или цитрус. Пробајте го, ќе бидете многу изненадени!

По секое перење, топката треба да се извади од машината за да се исуши и да се изложува на сонце 1-2 пати месечно.

 

 

Без хемикалии – 100% природна

 • антибактериска
 • нетоксична
 • Топка за перење без парфем
 • хипоалергична
 • 100% економична
 • за сите температури на перење
 • нема остатоци од детергент за перење
 • лесна за користење

 

Топка за перење на алишта

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТОПКА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА