Sale!

УЛТРА ПРАКТИЧЕН УРЕД ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ‘РБЕТОТ, ВРАТОТ И ЛУМБАЛАТА

549.00 ден

Шифра на производ: 007

Фантастично и едноставно решение за ослободување од напнатост и вкочанетост во мускулите.

Болката во грбот може да исчезне по само неколку употреби на овој хиропрактор.

Сите ние поминуваме премногу време во седечка положба, што негативно влијае и ја менува положбата на телото, така што природната искривување на долниот дел на грбот и вратот станува уште појасна. Појавата на вкочанетост и напнатост во мускулите кои го поддржуваат држењето на телото е поврзана со ‘рбетот. Користете го уредот редовно, до 5 минути два пати на ден и следете како се менува вашето тело.

Дизајниран да го направи вашиот живот здрав. Истегнете ги мускулите и отстранете ги непријатните болки во грбот предизвикани од напнатост во мускулите, прекумерно виткање и нарушување на ‘рбетот. Вклучете го овој уред во вашата дневна рутина за да ги зголемите перформансите. Можете да го користите во секое време.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

УЛТРА ПРАКТИЧЕН УРЕД ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ‘РБЕТОТ, ВРАТОТ И ЛУМБАЛАТА

Карактеристики на производот:

Ултра практичен уред за истегнување на ‘рбетот, вратот и лумбалниот дел.

Фантастично и едноставно решение за ослободување од напнатост и вкочанетост во мускулите.

Болката во грбот може да исчезне по само неколку употреби на овој хиропрактор.

 

Сите ние поминуваме премногу време во седечка положба, што негативно влијае и ја менува положбата на телото, така што природната искривување на долниот дел на грбот и вратот станува уште појасна. Појавата на вкочанетост и напнатост во мускулите кои го поддржуваат држењето на телото е поврзана со ‘рбетот. Користете го уредот редовно, до 5 минути два пати на ден и следете како се менува вашето тело.

Дизајниран да го направи вашиот живот здрав. Истегнете ги мускулите и отстранете ги непријатните болки во грбот предизвикани од напнатост во мускулите, прекумерно виткање и нарушување на ‘рбетот. Вклучете го овој уред во вашата дневна рутина за да ги зголемите перформансите. Можете да го користите во секое време.

 

Постојат 3 нивоа на истегнување во зависност од позицијата:

Ниво 1 – почетна позиција, која обезбедува минимален опсег на истегнување за почетници;

Ниво 2 – oвозможува истегнување за напредни корисници;

Ниво 3 – ниво што обезбедува максимален опсег на истегнување за напредни корисници.

 

Го подобрува држењето на телото:

Со зајакнување на мускулите на грбот со редовно вежбање и истегнување, му дозволувате на вашето тело да ја поврати својата природна положба и со тоа да го исправи држењето на телото.

Ослободете се од болката во грбот:

Можете да ја елиминирате болката во грбот поради недоволна физичка активност со едноставно петминутно истегнување, дури и ако не сте љубител на вежбање.

Спречете сериозни болести на ‘рбетот:

Искривување на ‘рбетот може да доведе до поместување на дискот, сколиоза и многу други болести. Со оваа хиропрактика, можете да спречите тоа да се случи.

Станете флексибилни:

Поминете околу десет минути на ден за да постигнете флексибилност и да му овозможите на вашето тело долгорочна функционалност.

 

Ефект на акупунктура: Точките на врвот ги стимулира нервите и крвните садови.

Пријатна масажа: Дизајнот за хиропрактика обезбедува чувство на масажа со секој допир.

УЛТРА ПРАКТИЧЕН УРЕД ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ‘РБЕТОТ, ВРАТОТ И ЛУМБАЛАТА.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УЛТРА ПРАКТИЧЕН УРЕД ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ‘РБЕТОТ, ВРАТОТ И ЛУМБАЛАТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА