-33%

Мултифункционален фитнес часовник

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

 

Главни карактеристики:

 

 • Крвен монитор – Мерење на притисок
 • Монитор за отчукувањата на срцето
 • Монитор за спиење – Го следи спиењето (длабочината и квалитетот на спиењето)
 • Педометар / Следење на километражата – Мерење на чекори и километража
 • Следење на калории
 • Потсетник за повик / СМС – Известување за повик и СМС, FB, Whats UP, пораки на Viber
 • Водоотпорен

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Мултифункционален фитнес часовник

Ве интересира како и дали спиете добро? Сакате да снимате и да имате евиденција за тоа колку прошетки и калории согорувате дневно или колку ви го зголемува пулсот (крвен притисок во текот на денот, какви ситуации) Колку важни состаноци и работни места сте изгубиле затоа што не сте го слушнале телефонот или СМС е-пошта или вибер порака)?

Ви треба потсетник за да кажете истегнување на секои 2 часа или треба да пиете лек (одличен вибрирачки известувач е идеален за ова)

Овој фитнес часовник е идеално решение за тоа!

Главни карактеристики:
 • Крвен монитор – Мерење на притисок
 • Монитор за отчукувањата на срцето
 • Монитор за спиење – Го следи спиењето (длабочината и квалитетот на спиењето)
 • Педометар / Следење на километражата – Мерење на чекори и километража
 • Следење на калории
 • Потсетник за повик / СМС – Известување за повик и СМС, FB, Whats UP, пораки на Viber
 • Водоотпорен – Водоотпорен
 • Аларм против кражба – Заштита од кражба

Мултифункционален фитнес часовник

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален фитнес часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА