-50%

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Надуен, мек и нежен, магичен хрчак ќе биде совршен придружник за вашето дете.

Подгответе се за моменти на смеа и забава, бидејќи хрчакот со себе носи неверојатни трикови!

Смејте се, пејте или зборувајте на кој било јазик, нашиот мудар хрчак ве гледа и повторува сè што ќе слушне. Имитира машки и женски гласови, свири, пее со движење на главата – што го прави уште пореално и поинтересно.

Грижете се за него, галете го, гледајте го и разговарајте, а тој никогаш не е гладен. Идеална играчка за бебе, кое ќе ги размени првите звуци и зборови со оваа неверојатна играчка. Гледајте како вашето дете ужива, комуницира и се дружи со вашиот нов пријател и открива нов свет со него.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА.

Зборливиот хрчак е музичка играчка што го освои светот!
Надуен, мек и нежен, магичен хрчак ќе биде совршен придружник за вашето дете.
Подгответе се за моменти на смеа и забава, бидејќи хрчакот со себе носи неверојатни трикови!

Смејте се, пејте или зборувајте на кој било јазик, нашиот мудар хрчак ве гледа и повторува сè што ќе слушне. Имитира машки и женски гласови, свири, пее со движење на главата – што го прави уште пореално и поинтересно.

Грижете се за него, галете го, гледајте го и разговарајте, а тој никогаш не е гладен. Идеална играчка за бебе, кое ќе ги размени првите звуци и зборови со оваа неверојатна играчка. Гледајте како вашето дете ужива, комуницира и се дружи со вашиот нов пријател и открива нов свет со него.

Карактеристики:
 • Хрчак – го повторува секој збор, смеа, звук, разговор
 • Се движи и игра додека зборува и изгледа како вистински хрчак
 • Се сеќава на она што го слуша за 5 секунди и повторува
 • Се напојува со 3 AAA батерии
 • Опција за ВКЛУЧЕНО и ИСКЛУЧЕНО
 • Совршена играчка за мали деца кои го откриваат светот околу себe
 • Прекрасен подарок кој гарантира смеа за целото семејство
 • Изработено од ABS -ECO пластика и кадифен
 • Тежина 117 g
 • Димензии 12x15x13 cm
 • Достапен во бои: сива, светло и темно кафеава

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА