-58%

Цврстa футрола за картички

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 249.00 ден.


Во денешно време, кога секој документ е пластична картичка, ова е вистинската работа за вас, а одличен и корисен подарок за вашите пријатели и деловни партнери. За компаниите постои можност за печатење со лого на поголеми количини.

Елегантниот и компактен Etui е идеално решение за организирање и чување на вашите најважни документи (лична карта, возачка и сообраќајна дозвола, платежни картички итн.).

Во него можете да поставите до 12 картички. Погоден е и за книжни пари.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Паричник со тврда картичка Etui

 

Во денешно време, кога секој документ е пластична картичка, ова е вистинската работа за вас, а одличен и корисен подарок за вашите пријатели и деловни партнери. За компаниите постои можност за печатење со лого на поголеми количини.

Елегантната и компактна футрола е идеално решение за организирање и чување на вашите најважни документи (лична карта, возачка и сообраќајна дозвола, платежни картички итн.). И не само тоа! Во овој случај, вашите картички ќе бидат заштитени од уништување, нечистотија и влага, благодарение на непропустливите брави. Во него можете да поставите до 12 картички. Погоден е и за книжни пари.

Понов и поквалитетен модел на еден од топ 3 производи за 2021 година. Поради својот модерен дизајн, погоден е за секој џеб или чанта, што го прави идеален подарок за секого или добра реклама за вашата компанија

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цврстa футрола за картички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА