Sale!

ИНОВАТИВНА ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОАЛЕТ

299.00 ден

Шифра на производ: 182
Ефикасно и брзо чистење на вашата тоалетна школка со иновативна силиконска четка со која ќе заборавите на старите и грозни четки и ќе овозможите чистота на завидно ниво. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Иновативниот изглед и дизајн на четката ги чисти тешко достапните места до кои класичните четки не можат да стигнат.

Уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен и одговара на секој тип на тоалет.

Освен за чистење на тоалетот, оваа четка е практична и за други цели за чистење на вашата комплетна бања.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Четка за во тоалет

 

Ефикасно и брзо чистење на вашата тоалетна школка со иновативна силиконска Четка за во тоалет со која ќе заборавите на старите и грозни четки и ќе обезбедите чистота на завидно ниво. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Иновативниот изглед и дизајн на четката ги чисти тешко достапните места до кои класичните четки не можат да стигнат.

 

Уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен и одговара на секој тип на тоалет.

Четка за во тоалет која е сосема практична и за други цели, како и за комплетно чистење на бањата.

Во пакувањето:

 • Силиконска четка за тоалет
 • Самолеплива висечка кука
Карактеристики:
 • Нов стил на четка во форма на палка за голф
 • Воопшто не се лизга
 • Се поставува на ѕид
Спецификација:
 • Материјал: PP + TPR ECO производ
 • Големина: 5 см * 41 см * 7,1 см
 • Тежина на производот: 110 грама

Четка за во тоалет
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ИНОВАТИВНА ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОАЛЕТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА