Sale!

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ, КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ

499.00 ден


Убива болви без да му наштети на вашето домашно милениче, без пестициди;

Тајната е во тоа што чешелот ги наоѓа болвите,крлежите и паразитите додека се чешла преку крзното на вашето домашно милениче;

Ги наоѓа болвите, ги убива и ги отстранува мртвите болви од крзното на вашето домашно милениче;

Тоа е многу полесно отколку хемиски бањи и локални третмани

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Електричен Чешел против болви крлежи и паразити

Карактеристики на производот:

Убива болви без да му наштети на вашето домашно милениче, без пестициди;

Тајната е во тоа што чешелот ги наоѓа болвите,крлежите и паразитите додека се чешла преку крзното на вашето домашно милениче;

Ги наоѓа болвите, ги убива и ги отстранува мртвите болви од крзното на вашето домашно милениче;

Тоа е многу полесно отколку хемиски бањи и локални третмани.


Работи на 2 x AA батерии.

• Лесно
• Безбеден и хигиенски
• Еко материјал
• Работи на батерии
• Лесно се чисти
• Безболно
•Чешел против болви 100% безбеден за сите животни

Грижете се за здравјето на вашите миленици!

Електричен Чешел против болви крлежи и паразити

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ, КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА