Sale!

ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР

1,499.00 ден

Шифра на производ: 135

Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

* Моќност: 3000 W

Оваа Чешма со проточен бојлер можете да ја користите во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Чешма со проточен бојлер

Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

Карактеристики:
 • Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба, а модерниот дизајн и комбинацијата на бои одлично се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.
 • Има дисплеј
 • Топла вода од чешма насекаде и во секое време
 • Дали сакате топла вода во викендица или во гаража, но немате инсталација?
 • Едноставно е – само ставете го на мијалникот или мијалникот и приклучете го!
 • Лесен за користење и одржување
 • Дизајниран за мијалници и мијалници чие довод на вода е одоздола или од ѕидот
 • Конецот за поврзување со вода е 1/2 инчи
 • Моќност: 3000 W

Можете да ја користите оваа Чешма со проточен бојлер во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Чешма со проточен бојлер
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА