-43%

Фластери за акни и брадавици

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Брадавиците можат да бидат многу непријатни, особено кога се наоѓаат на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете. Многу од луѓето ги кријат или се плашат да не се повредат при облекување, па време е да му се стави крај на тоа! Не мора да одите на операција а уште помалку да користите секакви хемикалии, сега се тука овие фластери кои ги вадат брадавиците и акните од корен! Супер е и што се во боја на кошата, па нема да се забележува кога ги носите.

Пакувањето содржи 108 парчиња

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Фластери за акни и брадавици

 

Брадавиците можат да бидат многу непријатни, особено кога се наоѓаат на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете.

Не сакате повеќе да ги криете несаканите брадавици под облеката? Дали се плашите да не ги фатите додека се облекувате или работите?

Брадавиците обично се отстрануваат со операција, хемикалии или замрзнување, што често може да биде болно и скапо… но не повеќе!

Конечно можете да ги отстраните сите брадавици и акни во топлината на вашиот дом:

Ви претставуваме чудесни фластери, 100% природни, оригинални јапонски

Пакетот содржи 108 парчиња фластери

Многу лесен за употреба

За брадавици и бемки: Едноставно залепете го фластерот директно на брадавицата и за неколку дена брадавицата ќе се исуши и ќе падне штом ќе ја отстраните фластерот.

За акни и мозолчиња: Само исчистете ја и исушете ја погодената област, а потоа излупете ја и нанесете го фластерот преку ноќ или во саканото време.

Сосема незабележливо

Без разлика дали брадавиците, бенките, мозолчињата се на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете, фластерот нема да биде видлив бидејќи е целосно проѕирен. Така, не треба да се грижите за привлекување на вниманието на минувачите на улица.

Не остава лузни

За разлика од операциите или другите инвазивни методи, кои не само што се посложени, туку и оставаат лузна на кожата, овие фластери не оставаат ништо зад себе освен совршено чиста и мазна кожа.

100% природен третман

Сега можете да се збогувате со старомодно отстранување на брадавиците, овие фластери се производ на самата природа. Имаат антивирусно дејство и ги елиминираат брадавиците, бемките и акните од коренот.

Целосно безболно и безбедно

имајќи предвид дека не се работи за „инстантно отстранување“ на брадавиците (операција или замрзнување), туку процес од неколку дена, во ниту еден момент нема да почувствувате болка. После неколку дена брадавицата сама ќе ви падне, нема ни да ја почувствувате.

Многу брзо видливи резултати

За неколку дена ќе исчезнат брадавиците, бенките и акните! Без макотрпно чекање и лекарски третмани, без многу пари, ќе станете вашиот најдобар лекар.

 • Безболно
 • Без лузни
 • Нема операција
 • Без хемикалии
 • Без замрзнување
 • Без пржење

ФЛАСТЕРИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И БРАДАВИЦИ

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фластери за акни и брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА