-52%

Едукативни дрвени топчиња за тридимензионални форми

Original price was: 930.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Совршена уметничка едукативна играчка изработена од полирано дрвени топчиња. Обезбедете сигурна, интересна и високо едукативна игра со шарени топки, кои се 100% еколошки.

Создадете бесконечен број на прекрасни форми и бројки со овие шарени, испреплетени дрвени топчиња. Секоја топка има дијаметар од 3cm и е поврзана со специјално дизајнирани споеви.

Бојата е направена во Германија, 100% нетоксична и не содржи штетни хемикалии.

 

Може да Ве интересира ДЕТСКИ ШАТОР – ЗАМОК ЗА ДЕЦА

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Едукативни дрвени топчиња за тридимензионални форми

 

Совршена уметничка едукативна играчка изработена од полирано дрвени топчиња. Обезбедете сигурна, интересна и високо едукативна игра со шарени топки, кои се 100% еколошки.

Опис:
Обојте ја вашата имагинација – Создадете бесконечен број на прекрасни форми и бројки со овие шарени, испреплетени дрвени топчиња. Секоја топка има дијаметар од 3cm и е поврзана со специјално дизајнирани споеви.

Градете со креативност – изградете елегантни тродимензионални геометриски форми и предизвикајте ја вашата имагинација или асиметрични уметнички скулптури со безброј комбинации на бои и конфигурации. Раздвојте ги топчињата и преуредете ги за уште повеќе можности и комбинирајте ги уметничките топчиња со други производи.

 

Флексибилно спојување – Специјално дизајнираното спојување ја прави топката доволно флексибилна за лесно да се ротира и доволно цврста за да дозволи топката за спојување да стои исправено. Овој динамичен дизајн го прави интуитивен за секого и служи како одличен модерен додаток на вашата домашна или канцелариска маса

Светли бои – дрвените топчиња се обложени со различни живи бои кои се надополнуваат и усогласуваат една со друга. Бојата е германска изработка, 100% нетоксична и не содржи штетни хемикалии, ги задоволува највисоките стандарди за безбедност на играчките.

Дрвена завршница – секое топче е полирано за да не остави груби или назабени рабови. Материјалот што се користи во овој производ е сертифицирано буково дрво, што го прави еколошки и одржлив избор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Едукативни дрвени топчиња за тридимензионални форми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА