-72%

Летечка Лол Кукла

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Омилената кукла на Вашето дете сега може и да лета! Доволно е само да држите рака под неа, бидејќи работи на сензор. Каде што ќе се движите Вие, ќе се движи и таа.

Во комплет добивате усб кабел за полнење. Наполнете ја куклата и уживајте во насмевката на Вашето дете.

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Летечка Лол Кукла

Конечно летечка играчка и за девојчиња!

Летечката кукла Лол – Вашата омилена кукла сега може да лета! Со помош на инфрацрвен сензор, вашата кукла ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја исправено над дланката и вклучете ја, ќе лета сама по себе и ќе лебди над дланката, држете ја со дланката толку високо колку што сакате да лета високо. Добивате USB со кое се полни Лол куклата.

 • Лесна
 • Безбедна
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • Има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

МАГИЧНАТА ЛЕТЕЧКА КУКЛА ЛОЛ лета и танцува во воздухот! Само притиснете едно копче на фустанот и оваа интерактивна кукла ќе полета! Покрај летањето, куклата има и дополнителна функција – за време на летот куклата се пали, што ќе ја направи играта уште позабавна!

Овој интересен уред е интерактивна и едукативна играчка, па затоа е одлична за девојчиња и од училишна и од предучилишна возраст. Играчката е безбедна од еколошки материјали. Лесен за одржување и складирање. Идеален подарок за вашите деца.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

 

1 преглед за Летечка Лол Кукла

 1. Рената

  Девојката културна и љубезна, доставата брза, следниот ден веднаш ми пристигна. За производот немам зборови! Дури и кутијата е убава 🙂

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА