Sale!

Секач за мезе

749.00 ден


Моќен и супер практичен секач за мезе кој ќе Ви помогне брзо да подготвите ордевер кога ќе Ви се најават гости. Сечилото е остро, но тој е безбеден за употреба. Брзо и лесно исечкајте салама, шунка, чајна и др. на совршено тенки парчиња.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Секач за мезе

Овој моќен  Секач за мезе се користи за сечење на тенки и обични парчиња, лесно и сигурно.

Благодарение на работ на сечилото, можете брзо да исечете колбаси, салами, но и овошје, зеленчук и сирења за да направите разни чинии со мезе за пријателите.

Нејзината база ABS е исто така многу практична и обезбедува одлична стабилност за вашето сечење. За чистење, едноставно ставете го под вода или во машина за миење садови.

За да избегнете повреда, не заборавајте секогаш да го блокирате сечилото со заштитна игла.

Карактеристики:

 • Остра гилотина за колбаси од новата генерација!
 • Острината на неговото сечило овозможува да се сечат колбаси, но и зеленчук, сирења и леб на едноставен, лесен и без напор начин.
 • Практичен Секач за мезе, лесен и ви овозможува да го носите насекаде.
 • Сечило од нерѓосувачки челик со заштитна игла.
 • Лесно одржување, едноставно исчистете го под вода или во машина за миење садови.

Спецификации:

 • Материјал: Пластична основа – Сечило од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 30 x 18,5 x 12,5 cm
 • АБС тело
 • Може да се пере во машина
 • Безбедносна брава
 • Систем за заклучување
 • Неназабено сечило за остар рез
 • Ергономска рачка
 • Површини што не се лизгаат
 • Може да се мие во машина за садови

Секач за мезе, за сечење месо, сирење, чајна, салама…

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секач за мезе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА