Sale!

2 ВО 1 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН + ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ

299.00 ден

Ослободете ги рацете за да го носите телефонот додека трчате, работите, возите, лесно пишувајте пораки со едната рака, без ризик случајно да ви падне мобилниот телефон.

Прилагодете го телефонот под стабилен агол кога гледате филм или ТВ програма. Направете одлични фотографии од вашето семејство или пријатели полесно без помош на стап за селфи.

Поставете го вашиот телефон удобно на отворот за воздух во автомобилот за да не мора да трошите пари на различни држачи за телефони. Лесно носете го телефонот кога имате кафе или многу други работи во рака.

СУПЕР РАСПРОДАЖБА – ПОПУСТ ДО 60%.
– сега само 299 денари

ПРОМОЦИЈА -2 +1 БЕСПЛАТНО

Нарачајте 2 парчиња, третото пакување го добивате бесплатно!

Може да Ве интересира

Автомобилски чадор за шовершајбна со целосно преклопување

АЛАТКА ЗА ГРЕБНАТИНИ НА АВТОМОБИЛОТ

ОРГАНИЗЕР НА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Ослободете ги рацете за да го носите телефонот додека трчате, работите, возите, лесно пишувајте пораки со едната рака, без ризик случајно да ви падне мобилниот телефон.

Прилагодете го телефонот под стабилен агол кога гледате филм или ТВ програма. Направете одлични фотографии од вашето семејство или пријатели полесно без помош на стап за селфи.

Поставете го вашиот телефон удобно на отворот за воздух во автомобилот за да не мора да трошите пари на различни држачи за телефони. Лесно носете го телефонот кога имате кафе или многу други работи во рака.

Карактеристики на производот:
Лесно овозможува ракување со една рака,
Ротација од 360° + вртења за 90°,
Гаџет за удобно гледање филмови секој ден,
Достапен мобилен носач за автомобили,
Лесен начин да го држите телефонот постојано во рака,
Метални и поликарбонатни материјали,
Компактен дизајн, лесен за носење насекаде,
Едноставна инсталација.

Фиксација за телефонот со 100% силна самолеплива подлога на држачот

Начин на употреба:
1. Избришете ја нечистотијата, прашината итн. од задниот дел на телефонот, исушете го целосно,
2. Отстранете ја заштитната хартија. Не допирајте ја лепливата површина,
3. Притиснете го држачот на прстенот 5 секунди. Откако ќе го залепите на телефонот, не можете веднаш да го користите, треба да го притиснете на телефонот околу 4-8 минути.

 

 

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 ВО 1 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН + ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА