-70%

Be active поддршка против болки

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Be active е неверојатен изум кој до сега помогнал на милиони луѓе.Иако изгледа сосема едноставно, во себе крие тајна која ќе Ве ослободи од болките во колковите, грбот итн.- особено ако се предизвикани од ишијас или од бременост. Функционира на основа на дискретно притискање на специфичните точки кои се наоѓаат под коленото .

Зравјето нека Ви биде на прво место

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Be active поддршка против болки

 

Да ли сте направиле нагло некој потег, сте кревале тешко, сте седеле во незгодна положба, имате рамни табани… резултатот е ист- болка!

Патите од ишијас?- Болест со најдолг век во организмот? Важно е да го откриете на време и да не го занемарувате. Тој може да предизвика болки во половината кои неретко се прошируваат и на нозете, а исто така може да се јави и трнење  или намалено чувство за допир. Не морате повеќе да ги трпите иритантните болки! Be active е неверојатна поддршка против болки која лесно ќе Ве ослободи од овие непријатности.

Здравјето нека Ви биде на прво место

Be active стегачот лесно се мести и одговара на двете нозе, и на левата и на десната. Не мора да го носите само дома кога одмарате и додека спиете, многу е дискретен и можете да го носите кога сте излезени на прошетка па дури и на работа. Нема да Ви пречи додека чекорите, трчате, вежбате- цврсто стои на своето место. Не се забележува под облеката, ќе се забележи само Вашата полетност и добра енергија!

Карактеристики и упатство за употреба: 

 • Be active поддршката за ослободување од болки во грбот и нозете функционира на основа на притисокот врз специфичните точки кои се наоѓаат под коленото
 • Идеален производ за сите кои боледуваат од ишијас, кои имаат болки во колковите и за бремени жени
 • Може да се носи и на левата и на десната нога, но не се препорачува да го носите на двете нозе истовремено
 • Фиксирајте го под коленото, притисокот да дојде на надворешната страна на листот од ногата
 • Во почетокот се препорачува да се носи по 2 часа дневно, подоцна може и подолго
 • Големината е универзална

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Be active поддршка против болки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА