-54%

Bluetooth дигитална вага со 17 функции

Original price was: 2,699.00 ден.Current price is: 1,249.00 ден.

ДИГИТАЛЕН ЕКРАН
Компактната аналитичка вага има читлив дигитален дисплеј каде што можете да ја проверите вашата тежина, статусот на полнење на батеријата или собната температура.

МОДУЛ BLUETOOTH
Благодарение на вградениот bluetooth модул, вагата може да врши детални мерења на телесната тежина, да пресметува БМИ, да мери телесните масти, телесната вода и масата на коските и мускулите.

 • Апликацијата е достапна за Android и iOS.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Bluetooth дигитална вага со 17 функции

Оваа Bluetooth дигитална вага е наречена SMART со причина. Има Bluetooth модул кој ни овозможува да ја поврземеме вагата со нашиот паметен телефон. Благодарение на апликацијата OKOK, секогаш можеме да ги зачуваме нашите мерења и да се враќаме на нив кога сакаме.

 • Апликацијата е достапна за Android и iOS.

ДИГИТАЛЕН ЕКРАН
Компактната аналитичка Bluetooth дигитална вага има читлив дигитален дисплеј каде што можете да ја проверите вашата тежина, статусот на полнење на батеријата или собната температура.

МОДУЛ BLUETOOTH
Благодарение на вградениот bluetooth модул, вагата може да врши детални мерења на телесната тежина, да пресметува БМИ, да мери телесните масти, телесната вода и масата на коските и мускулите.

Апликацијата во комбинација со вагата дава и препорака за дневните потреби за калории.


Bluetooth дигитална вага има до 17 функции:

 • Вага за мерење тежина,
 • Мерење на мускулна маса,
 • Мерење на маснотии,
 • Маса на вода,
 • Маса на коскено ткиво,
 • Ниво на коскено ткиво во %,
 • Вода во телото во %,
 • Телесни масти во %,
 • Содржина на мускулите во телото во %,

БМИ

 • Контрола на нивото на дебелина,
 • Проверка на правилната тежина,
 • BMR – дневна потреба за калории,
 • Контрола на напредокот,
 • Меморијата ви овозможува да ги анализирате резултатите,
 • Можност за снимање и мерење за 8 корисници.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Димензии: 28 x 28 cm
 • Напон: 3V
 • Јачина на струјата: ⩽25mA
 • Струја на мирување: ⩽10µA
 • Температура на складирање: -10 до 50 Целзиусови степени
 • Најдобра работна температура: 5 до 40 степени Целзиусови
 • Најдобра влажност: ⩽90% RH
 • Максимална тежина: 180 кг
 • Минимална тежина: 3 кг
 • Точност на мерење: 50гр
 • Единици за мерење тежина: KG
 • Единици за мерење на температурата: C.
 • Подобна возраст: 10 – 80 години – (само за користење на апликацијата),
 • Опсег на мерење на телесните масти: 5 – 50%
 • Опсег на мерење на телесната вода: 20 – 70%.

Bluetooth дигитална вага

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth дигитална вага со 17 функции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА