Sale!

ТЕРМОС, вакум шише COCA COLA

499.00 ден

Вакум шише- термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитетен челик кој не ‘рѓосува. Едноставен за употреба, лесно ќе го носите само во една рака. Има капаче кај делот за пиење. Собира 500 мл. со висина од 19 цм и пречник 7 цм.

Пијалоците многу долго време ќе ви ги одржува топли или ладни, без разлика на тоа што пиете. Вода, чај, кафе, нес кафе итн. Искористете ја акцијата и бидете уникатни со новиот COCA COLA термос.

АКЦИЈА- само 499 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/super-termos-za-avtomobil/

shutterstock_192277082             rejting

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Coca cola термос

 

Вакум шише- Coca cola термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитетен челик кој не ‘рѓосува. Едноставен за употреба, лесно ќе го носите само во една рака и има капаче кај делот за пиење. Собира 500 мл. со висина од 19 цм и пречник 7 цм.

Одржува и топло и ладно, што и да пиете. Кафе, чај, вода…

Можете да го ставите на кој било држач во автомобил.

 • Обложен со челик кој не ‘рѓосува
 • Вакуумска изолација
 • Идеално за топли напитоци, како и за ладни, за газирани пијалоци (вода, сок, кафе, чај итн.)
 • Лесно се отвара и се затвара
 • Од ЕКО материјал
 • Погоден за во автомобил
 • Интересен дизајн- како лименка од Coca cola

Coca cola термос

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТЕРМОС, вакум шише COCA COLA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА