Sale!

ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

1,999.00 ден

Шифра на производ: 155

Пиштолот за масажа може да се користи за лекување и ублажување на повредите и болките како што се тениски лакт, потколеници за трчање, карпален тунел, стегнати раменици, болки во долниот дел на грбот итн. Масажата со овој производ може да го забрза времето за опоравување до 30% во случај на повреда на мускулите!

Мускулно олеснување – Дизајниран за ублажување на мускулната вкочанетост и болка, подобрување на циркулацијата на крвта и лимфата, ублажување на оштетувањето после тренинг, подобрување на целокупното здравје на меките ткива и мускулите на телото за да се спречи воспаление.

Ефикасно против целулит (Антицелулитна масажа)

Брзо полнење – Неговата брзина на полнење е многу брза, а со вградената Li-ion батерија со голем капацитет од 2000mAh може да обезбеди 2-3 часа работа.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Дизајниран е да го ублажи вкочанетоста и болката во мускулите, да ја подобри циркулацијата на крвта и лимфата, да го ублажи оштетувањето после вежбање, да го подобри целокупното здравје на меките ткива и мускулите и да спречи воспаление.

Последиците од модерниот и урбаниот живот, каде што постојано брзаме, работиме работи за кои е потребно да стоиме предолго или предолго да седиме во канцеларии со несоодветна положба на телото и ‘рбетот, што предизвикува замор и болки во мускулите, ќе ја решат МАСАЖАТА ПИШТОЛ!

– Карактеристики:

Мускулно олеснување – Дизајниран за ублажување на мускулната вкочанетост и болка, подобрување на циркулацијата на крвта и лимфата, ублажување на оштетувањето после тренинг, подобрување на целокупното здравје на меките ткива и мускулите за да се спречи воспаление

Ефикасно против целулит (Антицелулитна масажа)

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:
 • Ефикасно против постојан целулит (Антицелулитна масажа);
 • Четири различни глави за масажа и 6 брзини – Опремени со четири различни глави за масажа кои им помагаат на корисниците да ги опуштат различните делови од телото;
 • Супер ладење – користи висококвалитетен мотор со неверојатни перформанси за ладење;
 • Прецизен калап за цврсто поврзување со куќиштето на носачот. Не генерира повеќе од 45 Db бучава за време на работата;
 • Брзо полнење – благодарение на вградената Li-ion батерија, може да обезбеди 2-3 часа работа. Тој е безжичен и лесен за користење;
 • Капацитет на батеријата: 2000 mAh;
 • Брзина: 2100 – 3600 вртежи во минута;
 • Опсег: 1 – 6 брзини;
 • Четири глави за масажа;
 • Материјал: ABS и силициум;
Пакетот содржи:
 • 1x пиштол за масажа;
 • 4x додаток за масажа;
 • 1x адаптер за напојување;
 • 1x Инструкции на англиски јазик.

Пиштолот за масажа може да се користи за лекување и ублажување на повредите и болките како што се тениски лакт, потколеници за трчање, карпален тунел, затегнати раменици, болки во долниот дел на грбот итн. Масажата со овој производ може да го забрза времето за опоравување до 30% во случај на повреда на мускулите!

ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА