Sale!

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

449.00 ден

Шифра на производ: 106

Со нашиот беспрекорен електричен молив за веѓи, можете да добиете совршена форма за неколку секунди.

Нашиот неверојатен електричен молив за веѓи е првата алатка за прецизно отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Електричниот молив за обликување веѓи е идеален за да можете да ја добиете совршената форма за неколку секунди.

Нашето неверојатно електрично моливче за веѓи е првата прецизна алатка за отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

Главни карактеристики:
 • Веднаш и безболно ги отстранува несаканите влакна на лицето без потреба од восок, пинцети или прамени
 • Технологијата на вртење ја скенира косата од која било должина
 • Позлатена глава од 18 карати – хипоалергична и нежна за сите типови кожа
 • Вградена светлина, за да можете убаво да го видите обликот на веѓите
 • Елегантно, компактно и дискретно пенкало – напојува со батерии (батеријата не е вклучена), толку одлично за патување
 • Подвижна глава за лесно чистење
 • Одобрено од дерматолог
 • Без иритација, убоди, исеченици, модринки, црвенило или изгореници

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА