Sale!

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

499.00 ден

Чувајте ги вашите стапала да изгледаат убаво и мазно на допир Velvet Smooth File ја отстранува грубата кожа за само неколку минути и ги остава вашите стапала меки и мазни. Опремен е со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

Електрична турпија за педикир за нега на стапала, со која можете да добиете професионални резултати како во салон, во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имајте стапала кои ќе изгледаат убаво и ќе бидат мазни на допир.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имено, задебелена кожа на стапалата, особено на потпетиците, може да настане од повеќе причини, вклучувајќи го начинот на одење, неудобните или несоодветните чевли, па дури и склоноста кон сува кожа на стапалата.

Освен што не изгледа убаво и може да биде непријатно, испуканата и сува кожа на овој дел од телото претставува и ризик по здравјето: може да биде причина за длабоки болни пукнатини во кои бактериите можат да предизвикаат воспалителни процеси. За да се спречи ова, вишокот тврда и задебелена кожа мора редовно да се отстранува, што не е лесна и забавна работа – додека Шол не нè запозна со Velvet Smooth – практичен и лесен начин да се ослободиме од тој вишок.

Електричната датотека за нега на стапала за педикир е опремена со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА