Sale!

ФИГАРО ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА

899.00 ден

Шифра на производ: 144

Фигаро за виткање коса и правење популарни афро кадрици. . . Има долга цевка која е идеална за брзо обликување и е идеална за сите должини на коса. Керамичката цевка е обложена со турмалин, кој обезбедува дополнителна заштита и висок сјај на косата.

Прилагодливата температура овозможува ефикасно и безбедно обликување на сите типови коса. Дигитална контрола на топлина. Има и кабел кој се врти за 360 ° кој удобно се ротира и спречува непотребни пречки.

 

Фигаро виткање со дебелина од 9мм ќе направите ситни афро локни. Екстремно брзо загревање. Униформно загревање по целата фигура на фигурата. Моќ. 45 W. Можност за употреба и за професионална и за домашна употреба.

Спецификација:
 • Едноставен и лесен за употреба;
 • Керамичка нелеплива плоча за извртување
 • Дигитална контрола на топлина
 • Димензии на радијаторот: 16cm
 • Дијаметар: 9 мм
 • Моќност: 45 W
 • Температурни режими: од 160 ° C до 210 ° C;
 • Ротација на кабел од 360 °
 • Автоматско исклучување
 • Напон: AC220-240V
 • Фреквенција: 50-60Hz

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

ФИГАРО ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА

Фигаро за виткање коса и правење популарни афро кадрици. . . Има долга цевка која е идеална за брзо обликување и е идеална за сите должини на коса. Керамичката цевка е обложена со турмалин, кој обезбедува дополнителна заштита и висок сјај на косата.

Прилагодливата температура овозможува брзо, ефикасно и безбедно обликување на сите типови коса. Дигитална контрола на топлина. Има и кабел кој се врти за 360 ° кој удобно се ротира и спречува непотребни пречки.

Фигаро виткање со дебелина од 9 мм ќе направи ситни афро кадрици. Екстремно брзо загревање. Униформно загревање по целата фигура на фигурата. Моќ. 45 W. Можност за употреба и за професионална и за домашна употреба.

Максимална температура 210°C

Минимална температура 160°C

 

Спецификација:
 • Едноставен и лесен за употреба;
 • Керамичка нелеплива плоча за извртување
 • Дигитална контрола на топлина
 • Димензии на радијаторот: 16cm
 • Дијаметар: 9 мм
 • Моќност: 45 W
 • Температурни режими: од 160 ° C до 210 ° C;
 • Ротација на кабел од 360 °
 • Автоматско исклучување
 • Напон: AC220-240V
 • Фреквенција: 50-60Hz
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФИГАРО ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА