Sale!

ФЛАСТЕРИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И БРАДАВИЦИ

399.00 ден

Шифра на производ: 202
Брадавиците можат да бидат многу непријатни, особено кога се наоѓаат на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете.
Не сакате повеќе да ги криете несаканите брадавици под облеката? Дали се плашите да не ги фатите додека се облекувате или работите?

Брадавиците обично се отстрануваат со операција, хемикалии или замрзнување, што често може да биде болно и скапо… но не повеќе!
Конечно можете да ги отстраните, во топлината на вашиот дом: ви претставуваме чудесни фластери, 100% природни, оригинални јапонски.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

ФЛАСТЕРИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И БРАДАВИЦИ

Брадавиците можат да бидат многу непријатни, особено кога се наоѓаат на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете.

Не сакате повеќе да ги криете несаканите брадавици под облеката? Дали се плашите да не ги фатите додека се облекувате или работите?

Брадавиците обично се отстрануваат со операција, хемикалии или замрзнување, што често може да биде болно и скапо… но не повеќе!

Конечно можете да ги отстраните, во топлината на вашиот дом: ви претставуваме чудесни фластери, 100% природни, оригинални јапонски

Пакетот содржи 108 парчиња фластери

Многу лесен за употреба

За брадавици и бенки: Едноставно залепете го фластерот директно на брадавицата и за неколку дена брадавицата ќе се исуши и ќе падне штом ќе ја отстраните фластерот.

За акни и мозолчиња: Само исчистете ја и исушете ја погодената област, а потоа излупете ја и нанесете го фластерот преку ноќ или во саканото време.

 

Сосема незабележливо

Без разлика дали брадавиците, бенките, мозолчињата се на видлив дел од телото како што се лицето, вратот или рацете, фластерот нема да биде видлив бидејќи е целосно проѕирен. Така, не треба да се грижите за привлекување на вниманието на минувачите на улица.

Не остава лузни

За разлика од операциите или другите инвазивни методи, кои не само што се посложени, туку и оставаат лузна на кожата, овие фластери не оставаат ништо зад себе освен совршено чиста и мазна кожа.

100% природен третман

Сега можете да се збогувате со старомодно отстранување на брадавиците, овие фластери се производ на самата природа. Имаат антивирусно дејство и ги елиминираат брадавиците, бенките и акните од коренот.

 

Целосно безболно и безбедно

имајќи предвид дека не се работи за „инстантно отстранување“ на брадавиците (операција или замрзнување), туку процес од неколку дена, во ниту еден момент нема да почувствувате болка. После неколку дена брадавицата сама ќе ви падне, нема ни да ја почувствувате.

Многу брзо видливи резултати

За неколку дена ќе исчезнат брадавиците, бенките и акните! Без макотрпно чекање и лекарски третмани, без многу пари, ќе станете вашиот најдобар лекар.

 • Безболно
 • Без лузни
 • Нема операција
 • Без хемикалии
 • Без замрзнување
 • Без пржење

ФЛАСТЕРИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И БРАДАВИЦИ

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФЛАСТЕРИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И БРАДАВИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА