Sale!

FLEX TAPE САМОЛЕПЛИВА ВОДООТПОРНА ТРАКА

249.00 ден

Шифра на производ: 031
 • FLEX TAPE  траката може да се издржи топло или ладно, влажно или суво … дури и под вода!
 • FLEX TAPE траката веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.
 • FLEX TAPE траката е екстра широка (10cm и 20cm) и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!
 • FLEX TAPE траката е отпорена на УВ зраци, еколошки и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Достапен е во две бои:

 • БЕЛА;
 • ЦРНА.

Достапен во две величини:

 • нормална величина (10 см) – 249 денари;
 • ЏАМБО величина (20 см) – 449 денари.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 249 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Flex tape

 

FLEX TAPE TРАКА – специјално направена за да биде флексибилна, дебела и гумена и одговара на која било форма или предмет.

 • FLEX TAPE  траката може да се издржи топло или ладно, влажно или суво … дури и под вода!
 • FLEX TAPE траката веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.
 • FLEX TAPE траката е екстра широка (10cm и 20cm) и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!
 • FLEX TAPE траката е отпорена на УВ зраци, еколошки и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!

Број 1 за решавање на вашите проблеми! Одлично е и во зима и во лето!

Достапен е во две бои:
 • БЕЛА;
 • ЦРНА.
Достапен во две величини:
 • нормална величина (10 см) – 249 денари;
 • ЏАМБО величина (20 см) – 449 денари.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Погледнете го видеото!

Boja

,

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА