Sale!

FLEX TAPE ГОЛЕМА САМОЛЕПЛИВА ВОДООТПОРНА ТРАКА

449.00 ден

Шифра на производ: 122

FLEX TAPE™ е специјално дизајниранa да биде флексибилна, подебела и гумена и како таква да одговара на која било форма или предмет.

FLEX TAPE™ може да се нанесе на топло или ладно, влажно или суво… дури и под вода!

FLEX TAPE™ веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.

FLEX TAPE™ е екстра широка и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!

FLEX TAPE™ е отпорена на УВ, еколошки, без VOC и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

FLEX TAPE ГОЛЕМА САМОЛЕПЛИВА ВОДООТПОРНА ТРАКА

FLEX ЛЕНТА – JAMBO-голема ОРИГИНАЛНА-идеална за лепење базени и чамци

FLEX ЛЕНТА – JAMBO- е специјално направена за да биде флексибилна, подебела и гумена и како таква одговара на секоја форма или предмет.

 

                                                                                                   ИДЕАЛНА ЗА БАЗЕНИFLEX TAPE™ може да се нанесе на топло или ладно, влажно или суво… дури и под вода!FLEX TAPE™ веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.
                                                                                                       ИДЕАЛНА ЗА ЧАМЦИ
FLEX TAPE екстра широка (10cm и 20cm) и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!
FLEX TAPE™ е отпорна на УВ, еколошки, без VOC и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!
FLEX TAPE – JUMBO-голем број 1 за решавање на вашите проблеми! Одлично е и за во зима и во лето!
FLEX ЛЕНТА – JAMBO-голема ОРИГИНАЛНА – идеална за лепење базени и чамци
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FLEX TAPE ГОЛЕМА САМОЛЕПЛИВА ВОДООТПОРНА ТРАКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА