-56%

Bluetooth G лампа со звучник и полњач

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 1,549.00 ден.


НОВО!!! Мултифункционална G лампа со полњач за телефон и звучник.

Разбудете се со Вашата омилена песна во боја! Производ кој ќе ги задоволи сите Ваши сетила, кој ќе донесе нова димензија на естетика во просторијата во која се наоѓате, едноставно инспирира! Може да симулира изгрејсонце дури и кога надвор е ноќ. Само поврзете го телефонот преку bluetooth и поставете си светлина по Ваша желба, според расположението.

 • Звук со висок квалитет
 • Брзо и бежично полнење
 • 6 режими на светлосни ефекти кои се синхронизираат со ритамот на музиката
 • Широка компатибилност
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Bluetooth G лампа со звучник и полњач

Трансформирајте го својот простор во вистинска оаза на забава и естетика со нашата паметна G лампа. Нова дефиниција за хармонија помеѓу звукот и светлината, кои ќе го освојат Вашиот дом. Неповторливо искуство!

звучник и полњач

Совршен звук: Уживајте во своите омилени песни по пат на bluetooth звучник. Поврзете го својот паметен телефон, таблет или некој друг bluetooth апарат и ќе добиете богат звук кој ќе го исполни секој агол од просторијата во која се наоѓате. Звук со висок квалитет директно во Вашиот дом! 

Брзо и бежично полнење: Слободно можете да се одвикнете од испреплетени кабли и сиот тој неред, нашата G лампа доаѓа со бежичен полњач од 10 W кој ви овозможува истовремено да наполните повеќе бежично компатибилни апарати. Само поставете го својот телефон или некој друг апарат на лампата и ќе се уверите во брзото и ефикасно полнење. Без компликации- само практичност!

Визуелен спектакл: Но тоа не е се! RGB светлото кое го поседува оваа G лампа, Ви нуди 6 фасцинантни режими на светлосни ефекти. Кога ќе пуштите музика, светлото ќе се синхронизира со ритамот и мелодијата, правејќи вистински спектакл! Прилагодете ги боите и амбиентот според своето расположение и направете уникатна атмосфера која ќе ги воодушеви сите Ваши сетила!


Напредна технологија: Со моќниот bluetooth  5.0 сигнал и звучник со RGB режим на синхронизација, паметната G лампа ќе донесе нова димензија на забава и естетика во Вашиот дом. Почувствувајте го соединувањето на звукот и светлината како никогаш до сега!

Широка компатибилност: Лампата има широк спектар на апарати со кои е компатибилна, вклучувајќи ги iPhone 14 Pro Max/14 Pro/14 Plus/14, 13 Pro Max/13 Pro/13 mini, iPhone 12 Pro Max/12 Pro/12 mini, iPhone 11 Pro Max/11 Pro/11, iPhone SE (трета генерација/втора генерација), iPhone XS Max/XS/XR/X, iPhone 8 Plus/8, iPhone 7 Plus/7, iPhone 6s Plus/6s, Samsung Galaxy и уште многу други.

паметна лампа

Пакувањето содржи: 

 • Паметна G лампа
 • USB-C кабел
 • Упатство за употреба

Важно: За полнење користете адаптер од 12 V/2,5 A! Послабите адаптери се недоволни за добро напојување!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth G лампа со звучник и полњач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА