-54%

Хеланки за слабеење Hot Shapers

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

 

Hot Shapers – хеланки за слабеење! За витката линија за која отсекогаш сте сонувале, носете хеланки за слабеење за време на секојдневните активности. Направени се од ткаенината Neotex која ја зголемува телесната температура и на тој начин ги топи масните наслаги.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Хеланки за слабеење Hot Shapers

Дали сакате да ги изгубите вишокот килограми и да го обликувате вашето тело без ригорозни диети и макотрпни тренинзи? Дали тренирате редовно, но резултатите никогаш не стануваат видливи? Ви ги претставуваме Hot Shapers – хеланки за слабеење!

За витката линија за која отсекогаш сте сонувале, носете хеланки за слабеење за време на секојдневните активности:

Дома; додека вежбате; за време на рекреација; при одење; при секоја физичка активност.

Иновативниот дизајн на хеланки Hot Shapers ви помага да:

– изгубите вишок килограми

– подобрување на резултатите од вежбањето

– намалување на обемот на колковите, бутовите и стомакот

– Забрзување на потењето на критичните делови од телото

 

За најдобри резултати, носете ги секој ден. Нема потреба од макотрпни вежби. Колку почесто ги носите, толку подобри ќе бидат вашите резултати. Топете ги масните наслаги 4 пати побрзо!

Овие неверојатни хеланки за слабеење се дизајнирани од паметна ткаенина Neotex. Станува збор за технологија која ја зголемува телесната температура и на тој начин ги топи масните наслаги. Додека ги носите, вашето тело се поти дури 4 пати повеќе за време на вообичаените дневни активности. За најдобри резултати, носете Hot Shapers секој ден.

Наменето:
 • на сите кои сакаат да ослабат вишок килограми
 • до сите кои сакаат да се ослободат од целулитот
 • за убаво обликувана фигура
 • подобрување на ефектите од вежбањето
 • за секојдневна употреба

 

Одржување: Се мијат на 30°C, не се вртат, не се користи белило, не се пегла, не се цеди, не се суши, не се сушат во машина за сушење.

Табела на големини:

 • Големина М – 34-36 (обем на половината 73-79)
 • Големина L – 38 -40 (обем на половината 80-85cm)
 • Големина XL – 42-44 (обем на половината 86-90cm)
 • Големина XXL –  44-46 (обем на половината 91-97cm)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хеланки за слабеење Hot Shapers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА