Sale!

ВОЗДУШЕН ТРОСЕД – ЛЕЖАЛКА НА НАДУВУВАЊЕ – Lazy Bag

699.00 ден

Доколку барате едноставен и практичен производ за одличен одмор, еве ја нашата Lazy Bag.  Се надувува за само 15 секунди, не се користи пумпа, само воздух.  Лежалката Lazy Bag е подвижен душек/фотелја за уживање.  Со многу практичен, ергономски дизајн кој го прави душекот многу лесен за користење.

Ова е идеален воздушен тросед за на плажa, базен, кампување, планина, екскурзии, риболов, дворови, за забави, за вода, за снег.

Многу е лесно да се инсталира во три чекори: отпакувајте, наполнете со воздух и затворете.

Софата е изработена од квалитетен и издржлив материјал кој овозможува овој производ да се користи на било која површина: камен, вода, песок, трева, снег и слично.

Лежалката Lazy Bag е најдобрата од сите душеци на надувување и други постојано рекламни реквизити за комплетирање на чувството за опуштено уживање.

Погледнете повеќе слични производи:

Голем бебшки авион душек за деца  http://tronshop.mk/proizvod/golem-bebeshki-avion-dushek-za-deca/

Лежалка – Хамок http://tronshop.mk/proizvod/lulka-hamok/

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Lazy Bag

Ова е идеален воздушен тросед за на плажa, базен, кампување, планина, екскурзии, риболов, дворови, за забави, за вода, за снег.

Многу е лесно да се инсталира во три чекори: отпакувајте, наполнете со воздух и затворете.

Lazy Bag софата е изработена од квалитетен и издржлив материјал кој овозможува овој производ да се користи на било која површина: камен, вода, песок, трева, снег и слично.

Лежалката Lazy Bag е најдобрата од сите душеци на надувување и други постојано рекламни реквизити за комплетирање на чувството за опуштено уживање.

Карактеристики:

 • Димензии кога се пакува во кеса 35 x 20 x 10 cm
 • Димензии кога се надувува 180cm (должина) x 75cm (ширина) x 50cm (висина)
 • Не е потребна пумпа
 • Ограничување на тежината е 300 kg
 • Супериорен издржлив материјал
 • Брзо за склопување и расклопување
 • Лесен за одржување
 • Мобилност– Секогаш можете да го понесете со себе во селска куќа, во природа, на планинарење, на плажа и слично. Во овој случај, само треба да купите добра торба за најлесно транспортирање на таков модел на надувување.
 • Лесно за ракување – лесно можете да ја преместите софата
 • Хигиена – Благодарение на материјалот , нема да испушта влага, нема да ја апсорбира потта и течностите на неа
 • Цената е многу прифатлива

Во пакетот добивате:

– Lazy Bag платнена торбичка за носење

– Воздушен тросед на лежалка на надувување Lazy Bag

 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЗДУШЕН ТРОСЕД – ЛЕЖАЛКА НА НАДУВУВАЊЕ – Lazy Bag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА