-50%

Термос и шолји во lux пакување

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 999.00 ден.


Долготрајна издржливост и висококвалитетен материјал

 

 Совршено за активности на отворено

 Еколошки прифатливо

 Исклучително практично

 Издржливо

 Безбедно

 Лесно за употреба

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Термос и шолји во Lux пакување

 

termos

ВАКУУМСКИ ТЕРМОС ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО КАПАЦИТЕТ ОД 500мл

 

Овој Lux комплет кој содржи еден вакуумски термос и 3 шолји, е идеален подарок за Вашиот татко, брат, пријател, сестра итн. Изолираниот термос има силна вискозност. Изработен е од висококвалитетен материјал, практичен е, и совршено добро осмислен за да може лесно да се користи и да се одржува. Не постои можност да се истури течноста од него!

Без олово и други штетни супстанци, 100% нетоксичен и безбеден за користење. Слободно носете во него било каков пијалок. Можете да го миете рачно или во машина за садови. Не ‘рѓосува. Идеален е за на кампување, да си понесете пијалок за на работа, патување, за на плажа, совршено за велосипедисти итн. Има навистина широка намена!

Нова технологија и ергономски дизајн 

Lux термосот има термални дупли ѕидови, пијалоците ги одржува топли 6 часа, а ладни дури 12 часа! Има капацитет 500мл и доаѓа во елегантно Lux пакување во кутија/торба што го прави идеален подарок за Вашите сакани. Пакувањето содржи еден термос и три шолји за кафе. Комплетот е достапен во неколку бои.

 

ОСТАНЕТЕ ЗДРАВИ И ХИДРИРАНИ СО НАШИОТ ПРЕМИУМ ТЕРМОС

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термос и шолји во lux пакување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА