Sale!

МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА ТОПКА – ЛОЛ

599.00 ден

Шифра на производ: 121

Летечката топка испушта разнобојни светла кои се менуваат за време на летот, а светлите LED диоди го прават забавен за ноќна употреба!

Оваа летечка топка со ќе стане омилена играчка на вашето дете, иако немојте да се изненадите ако возрасните ја добијат оваа играчка за своја забава, одличен празничен подарок!

Добивате УСБ со кој се полни куклата.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА ТОПКА – ЛОЛ

Напредната LED технологија на лебдечки инфрацрвен сензор е чувствителна на движење, ги детектира објектите во близина и автоматски се оддалечува од нив. Лесно е за користење и лансирање, едноставно држете ја летечката топка, вклучете го прекинувачот, почекајте 3 секунди (задоцнување за безбедност), а потоа отпуштете ја топката кога крилата ќе почнат да се вртат. Летечката топка автоматски ќе се оддалечи. Безбедно и забавно за деца од сите возрасти до возрасни, доколку крилата го допрат предметот, тој автоматски ќе се исклучи.

Летечката топка магично лебди, а вие ја контролирате само со дланка.

-Само ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката свети и дава чувство на осветлување на диско.

✅ Одлична забава за целото семејство.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА ТОПКА – ЛОЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА