Sale!

МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

1,099.00 ден

Шифра на производ: 173
Масажерот има совршени работни програми кои ги ублажуваат затегнатите мускули, ја ублажуваат болката, главите за масажа можат да постигнат длабочина на месење од 6 см, функцијата за загревање може да обезбеди целосна релаксација и масажа на грбот, вратот, лумбалните коски и бутовите.

Универзален масажер за дома и автомобил е многу практичен масажер со мали димензии, едноставен дизајн, лесно пренослив и лесен за употреба. Можете да го користите дома и во автомобил. Масажата во комбинација со загревање со инфрацрвена светлина сигурно нема да ве остави рамнодушни.

ИДЕАЛЕН ЗА ПАТУВАЊЕ – ќе го направи секое патување полесно, побрзо и порелаксирано.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Масажерот има совршени работни програми кои ги ублажуваат затегнатите мускули, ја ублажуваат болката, главите за масажа можат да постигнат длабочина на месење од 6 см, функцијата за загревање може да обезбеди целосна релаксација и масажа на грбот, вратот, лумбалните коски и бутовите.

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Универзалниот мини масажер Shiacu за дома и автомобил е многу практичен масажер со мали димензии, едноставен дизајн, лесно пренослив и лесен за употреба. Можете да го користите дома и во автомобил. Масажата во комбинација со загревање со инфрацрвена светлина сигурно нема да ве остави рамнодушни.

Карактеристики:
 • 3D масажа на вратот, рамената, грбот, лумбагото, лисјата, стапалата и бутовите;
 • Четири глави за масажа кои можат да го променат правецот на ротација на главите за масажа во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот;
 • Изворот на инфрацрвена светлина во секоја глава за масажа го загрева забрзувањето на мускулната контракција и на тој начин доведува до поефикасна масажа. Инфрацрвеното светло може да се активира или не по желба;
 • AC адаптер што се приклучува на 220V или (полесни) во автомобили од 12V;
 • Програмата за масажа трае 15 минути по што масажерот автоматски се исклучува;
 • Масажерот има своја лента за прицврстување на која било површина;
 • Се користи при низок напон и е сосема безбеден за употреба.
 • Масажната ткаенина со висока издржливост и цврстина, тенка, флексибилна, мека, мазна и водоотпорна, обезбедува целосно и удобно искуство. Дизајнот на сунѓерот ја прави масажата поудобна, а внатрешниот дизајн на платното спречува гребење на кожата.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА