Sale!

МИНИ КАМЕРА ВО ФОРМА НА ПРИВЕЗОК

1,199.00 ден

Шифра на производ: 147

Снимањето видеа додека патувате никогаш не било полесно со оваа професионална мала камера, која едноставно ја ставате во џеб и ја носите насекаде со вас!

Резолуцијата на видеата снимени со оваа камера е 1920 × 1080 (full HD), што ви дава многу квалитетни снимки со остра и јасна слика.

Камерата има вградена литиумска батерија од 230 mAh, што значи дека можете активно да снимате 60 минути пред целосно да се испразни батеријата, додека полнењето трае 2 часа. Може да ја полните батеријата со поврзување на компјутер со USB-кабел или со поврзување на надворешен USB 5V полнач. При полнење се вклучуваат црвените и сините индикатори, додека по полнењето се гаси црвениот индикатор. Кога ќе се открие ниска батерија, камерата автоматски ќе го зачува видеото пред да го исклучи.

Карактеристики на производот:
 • Лесно пренослива, мала камера;
 • Снимање видео во 1920 × 1080 full HD резолуција;
 • Вградена литиумска батерија од 230 mAh – снимање до 60 минути;
 • Полнење на батеријата 2 часа преку USB кабел;
 • Вграден простор за мемориска картичка до 32 GB;
 • Камерата поддржува оперативен систем Windows, XP, MacOS, Linux.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МИНИ КАМЕРА ВО ФОРМА НА ПРИВЕЗОК

Снимањето видеа додека патувате никогаш не било полесно со оваа професионална мала камера, која едноставно ја ставате во џеб и ја носите насекаде со вас!

 

Резолуцијата на видеата снимени со оваа камера е 1920 × 1080 (full HD), што ви дава многу квалитетни снимки со остра и јасна слика.

Камерата има вградена литиумска батерија од 230 mAh, што значи дека можете активно да снимате 60 минути пред целосно да се испразни батеријата, додека полнењето трае 2 часа. Може да ја полните батеријата со поврзување на компјутер со USB-кабел или со поврзување на надворешен USB 5V полнач. При полнење се вклучуваат црвените и сините индикатори, додека по полнењето се гаси црвениот индикатор. Кога ќе се открие ниска батерија, камерата автоматски ќе го зачува видеото пред да се исклучи.

 

Меморискиот простор на мини камерата можете да го проширите со вметнување SD-картичка до 32 GB.

Мини камерата поддржува оперативен систем Windows, XP, MacOS, Linux.

Повеќе не мора да се сеќавате на посебни моменти – снимајте ги и доживејте ги, за да траат вечно!

 

Карактеристики на производот:
 • Лесно пренослива, мала камера;
 • Снимање видео во 1920 × 1080 full HD резолуција;
 • Вградена литиумска батерија од 230 mAh – снимање до 60 минути;
 • Полнење на батеријата 2 часа преку USB кабел;
 • Вграден простор за мемориска картичка до 32 GB;
 • Камерата поддржува оперативен систем Windows, XP, MacOS, Linux.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИНИ КАМЕРА ВО ФОРМА НА ПРИВЕЗОК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА