Sale!

Money gun- Пиштол што испукува пари

699.00 ден


Пиштол за пари со кој ќе ја подигнете атмосферата на забавите. Функционира многу едноставно- само притиснете и парите ќе летаат насекаде околу Вас! Пиштолот испукува околу 15 книжени пари во секунда. Можете да вметнете и вистински пари, и лажни или било што друго што одговара на големината на отворот. Идеален за секоја забава, свадби, родендени, за во ноќни клубови, исто така и за бизнис настани за исфрлање на рекламен материјал.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Money gun

Money gun е пиштол кој испукува пари со кој ќе ја подигнете атмосферата на забавите. Функционира многу едноставно, само притиснете и парите ќе летаат насекаде околу Вас. Пиштолот Money gun исфрла 15 книжени пари во секунда- дожд од пари, неверојатно! Може да работи и на вистински пари, исто така можете да користите купони, флаери или што и да посакате во иста големина како парите што доаѓаат во комплет со пиштолот. За одлична атмосфера на забавите, свадбите, родендените, за во ноќни клубови итн. идеален за маркетинг акции, бизнис настани, за исфрлување на рекламен материјал.

Многу едноставно за користење. Само подигнете го горниот капак и вметнете вистински или лажни пари, било што во склад со големината на отворот.

Money gun

Карактеристики:

 • Димензии на парите: 7,5 цм ширина и 15 цм должина
 • Работи на 4 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Боја: Црвена
 • ECO пластика

Во комплет добивате:

1 x пиштол

100 x книжени пари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Money gun- Пиштол што испукува пари”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА