Sale!

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ФИТНЕС ЧАСОВНИК

799.00 ден

Шифра на производ: 129

Ве интересира како и дали спиете добро? Сакате да снимате и да имате евиденција за тоа колку прошетки и калории согорувате дневно или колку ви го зголемува пулсот (крвен притисок во текот на денот, какви ситуации) Колку важни состаноци и работни места сте изгубиле затоа што не сте го слушнале телефонот или СМС е-пошта или вибер порака)?

Ви треба потсетник за да кажете истегнување на секои 2 часа или треба да пиете лек (одличен вибрирачки известувач е идеален за ова)

Главни карактеристики:
 • Крвен монитор – Мерење на притисок
 • Монитор за отчукувањата на срцето
 • Монитор за спиење – Го следи спиењето (длабочината и квалитетот на спиењето)
 • Педометар / Следење на километражата – Мерење на чекори и километража
 • Следење на калории
 • Потсетник за повик / СМС – Известување за повик и СМС, FB, Whats UP, пораки на Viber
 • Водоотпорен – Водоотпорен
 • Аларм против кражба – Заштита од кражба

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ФИТНЕС ЧАСОВНИК

Ве интересира како и дали спиете добро? Сакате да снимате и да имате евиденција за тоа колку прошетки и калории согорувате дневно или колку ви го зголемува пулсот (крвен притисок во текот на денот, какви ситуации) Колку важни состаноци и работни места сте изгубиле затоа што не сте го слушнале телефонот или СМС е-пошта или вибер порака)?

Ви треба потсетник за да кажете истегнување на секои 2 часа или треба да пиете лек (одличен вибрирачки известувач е идеален за ова)

 

Главни карактеристики:
 • Крвен монитор – Мерење на притисок
 • Монитор за отчукувањата на срцето
 • Монитор за спиење – Го следи спиењето (длабочината и квалитетот на спиењето)
 • Педометар / Следење на километражата – Мерење на чекори и километража
 • Следење на калории
 • Потсетник за повик / СМС – Известување за повик и СМС, FB, Whats UP, пораки на Viber
 • Водоотпорен – Водоотпорен
 • Аларм против кражба – Заштита од кражба

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ФИТНЕС ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА