Sale!

ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

699.00 ден

 

Кога спиете настрана, не спиете совршено исправено. Горната нога ви се спушта и врши притисок врз грбот, коленото се допираат, предизвикувајќи болка. Перницата Contour е најдобрата перница за нозете за оние кои бараат олеснување, бидејќи удобно ги поддржува нозете и колената за да обезбеди правилно држење и положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок.

За разлика од традиционалните перници од мемориска пена, Contour е дизајниран со вентилирани отвори за воздух во мемориската пена кои овозможуваат воздухот да циркулира во текот на ноќта. Технологијата на пена за регулирање на температурата ја црпи топлината надвор од вашето тело за да спречи да се чувствувате прегреани.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

Ортопедска перница за стапала број еден за вашиот удобен сон.

Ортопедска перница која правилно ги држи нозете, колковите, лади во текот на ноќта

Кога спиете настрана, не спиете совршено исправено. Горната нога ви се спушта и врши притисок врз грбот, коленото се допираат, предизвикувајќи болка. Перницата Contour е најдобрата перница за нозете за оние кои бараат олеснување, бидејќи удобно ги поддржува нозете и колената за да обезбеди правилно држење и положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок.

За разлика од традиционалните перници од мемориска пена, контурната ортопедска перница за стапала е дизајнирана со вентилирани отвори за воздух во мемориската пена што овозможуваат воздухот да циркулира во текот на ноќта. Технологијата на пена за регулирање на температурата ја црпи топлината надвор од вашето тело за да спречи да се чувствувате прегреани.

За разлика од традиционалните перници, таа се карактеризира со вистински ергономски дизајн, меки облини и форма на полумесечина која совршено одговара на мажите и жените. Ова овозможува перницата од пена да се обликува според вашата форма без ограничување на движењето или мора да спиете во одредена положба.

За уште подобра поддршка и удобност, можете да користите 2 ортопедски перници за целосно порамнување на нозете, поддршка и олеснување за колковите, потколениците и колената.

 

ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА