Sale!

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

199.00 ден

Шифра на производ: 198

АКЦИЈА 2 + 1 БЕСПЛАТНО

Неуредна кујна, изгубени клучеви, расфрлан накит… сега е минато! Ви претставуваме универзален самолеплив држач кој лесно можете да го поставите насекаде.

Исклучително висока носивост. Лесно се закачува на која било мазна површина како стакло, дрвени даски, огледала, мермер, плочки, а особено е важно да се залепи за секој рамен ѕид.

Држачот има ротирачка опција, која ви овозможува лесно да го изберете предметот што сакате да го отстраните.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

Неуредна кујна, изгубени клучеви, расфрлан накит… сега е минато! Ви претставуваме универзален самолеплив држач кој лесно можете да го поставите насекаде.

Исклучително висока носивост. Лесно се закачува на која било мазна површина како стакло, дрвени даски, огледала, мермер, плочки, а особено е важно да се залепи за секој рамен ѕид.

Држачот има ротирачка опција, која ви овозможува лесно да го изберете предметот што сакате да го отстраните.

Овој мулти-држач можете да го поставите на голем број места во куќата:

 • кујна -за многу додатоци како ножици, сецки
 • спална соба – накит, шалови…
 • ходник -за клучеви во приврзоци,
 • бања -одделно за закачување сунѓери, турпии, ножици…
 • детска соба -за училишен прибор,
 • складирање -идеален за мали алатки.
Карактеристики:
 • Еко материјал,
 • Самолеплив,
 • Лесен за инсталирање,
 • Многу лесен за одржување,
 • Боја: црна, безбојна налепница

 

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА