-57%

SHIACU МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Original price was: 3,000.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

СВЕТСКИ ХИТ! ОРИГИНАЛ! 100% КВАЛИТЕТ!

Shiacu масажерот продира длабоко во мускулите и го ослободува телото од напнатост, стрес и вкочанетост. На иновативен ритмички начин ротира и се движи лево-десно овозможувајќи ви вистинска релаксација. За време на масажата, ги опушта мускулите, ја забрзува циркулацијата, ги намалува напнатоста и болката и Ви ја пружа удобноста која ја залужувате!

Не е наменет само за еден дел од телото, можете да го користите за масажа на грбот, вратот, рамената, лумбалниот дел, рацете, па дури и за масажа на нозете!

Искористете ја оваа супер акција-само 1299 ден!

Електричен масажер за целото тело

Антицелулит масажер

Појаси за грб

 

shutterstock_192277082             rejting

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Shiacu масажер за целото тело 

 

 Shiacu масажер, производ на кој можете да му верувате. Искористете ја нашата супер акција! 

Има 4 ротирачки глави кои максимално допринесуваат не само за лекување на болните регии, туку и за максимално уживање и опуштање.

Не е наменет само за еден дел од телото, можете да го користите за масажа на грбот, вратот, рамената, лумбалниот дел, рацете, па дури и за масажа на нозете!

Shiacu масажерот продира длабоко во мускулите и го ослободува телото од напнатост, стрес и вкочанетост. На иновативен ритмички начин ротира и се движи лево-десно овозможувајќи ви вистинска релаксација. За време на масажата, ги опушта мускулите, ја забрзува циркулацијата, ги намалува напнатоста и болката и Ви ја пружа удобноста која ја залужувате!

Без разлика на тоа да ли стоите, седите или сте во лежечка положба, само ставете го Shiacu масажерот на болното подрачје и ќе се уверите во она што ви го кажуваме!

Shiacu

Технички карактеристики:

 • Има 4 ротирачки глави за темелна масажа
 • За вратот, грбот, рамената, лумбалниот дел, рацете, нозете, стапалата и стомакот
 • Ја намалува болката и напнатоста, ги опушта мускулите и ја забрзува циркулацијата
 • Насоката на масирање можете да ја прилагодите по Ваша желба
 • Автоматски се исклучува после 15 минути
 • Во комплет добивате упатство за употреба

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SHIACU МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА