Sale!

СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)

599.00 ден

Шифра на производ: 006

Спреј со солзавец- ефикасна заштита за жени и секој што мисли дека може да биде изложен на малтретирање.

Ефикасен е и во одбраната од напади од кучиња.

Спрејот за самоодбрана предизвикува насолзени очи, кашлање и стегање во градите.

Опсегот на солзавец е во просек околу четири метри, и не се препорачува да се користи во близина под еден метар. Се произведува врз основа на црн пипер и лута пиперка.

Ефикасна заштита на жените и сите што мислат дека можат да бидат изложени на напад на насилник.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)

Карактеристики на производот:

Спреј со солзавец- ефикасна заштита за жени и секој што мисли дека може да биде изложен на малтретирање.

Ефикасен е и во одбраната од напади од кучиња.

Спрејот за самоодбрана предизвикува насолзени очи, кашлање и стегање во градите.

Опсегот на солзавец е во просек околу четири метри, и не се препорачува да се користи во близина под еден метар. Се произведува врз основа на црн пипер и лута пиперка.

Ефикасна заштита на жените и сите што мислат дека можат да бидат изложени на напад на насилник.

Да се чува подалеку од дофат на деца!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА