Sale!

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

299.00 ден

Шифра на производ045

Светилка за детска соба со совездија и над 100.000 sвезди!

Светилката проектира огромен број starsвезди, низ целата просторија, исто како и на сликите.

Исто така, има копче за вклучување на уште една бела ЛЕД светилка што го засилува ефектот на белите sвезди!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

Собна светилка со над 1000 sвезди! Светилката проектира огромен број sвезди, низ целата просторија! Лед светилката ги проектира ѕвездите во 3 наизменични бои. Исто така, има копче за вклучување на уште една бела ЛЕД светилка што го засилува ефектот на белите sвезди!

 

 • Ширина на светилка: 10,8 см;
 • Висина на светилка: 11,7 см;
 • Моќност: Напојувано со USB (вклучено во пакетот) или 3 стандардни АА батерии (не се вклучени), може да се користат батерии за полнење или конвенционални;
 • Тежина: 183 g;
 • Боја: Црна.

Карактеристики на производот:

 • Проектираsвезди на блискиот sид или таван;
 • Проекторот лесно се пренесува од една просторија во друга;
 • Засилена верзија на LED светилки, покрива над 20м2.

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА