Sale!

СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА

599.00 ден

Шифра на производ: 112

Летечкиот Капетан Америка магично лета над секоја површина, а вие ја контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње внатре или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Flying Captain America е направен од квалитетна и флексибилна пластика. . Одлична забава за целото семејство. Го добивате Flying Captain America спакуван во оригиналното пакување!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА

Летечки капетан Америка – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи го инфрацрвениот сензор, Captain America ќе ве прелета. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета и сам ќе ви лебди над тупаницата, држете го со тупаница високо колку што може да лета. Летечкиот капетан Америка, вистински хит оваа сезона!

Добивате USB со кое се полни играчката.

 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА