Sale!

СУПЕР ХЕРОЈ СПАЈДЕРМЕН ШТО ЛЕТА

599.00 ден


Вашиот омилен супер ХЕРОЈ сега може да лета!

Спајдермен играчка што лета – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи инфрацрвен сензор, Спајдермен ќе прелета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја на вашата дланка и вклучете ја, таа сама по себе ќе полета и ќе лебди над вашата дланка.  Со вашата дланка и давате команди колку високо сакате да лета. Со него добивате USB за полнење на играчката. Летечкиот Спајдермен е вистински хит оваа сезона!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

СУПЕР ХЕРОЈ СПАЈДЕРМЕН ШТО ЛЕТА

Магична интерактивна играчка – Летечки Спајдермен, идеален подарок за деца!

НОВО!

Спајдермен играчка што лета – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи инфрацрвен сензор, Спајдермен ќе прелета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја на вашата дланка и вклучете ја, таа сама по себе ќе полета и ќе лебди над вашата дланка.  Со вашата дланка и давате команди колку високо сакате да лета. Со него добивате USB за полнење на играчката. Летечкиот Спајдермен е вистински хит оваа сезона!

 • Лесно;
 • Безбедно;
 • Еко материјал;
 • Работи на батерии;
 • Има USB полна;
 • Забавна и едукативна играчка.

СУПЕР ХЕРОЈ СПАЈДЕРМЕН ШТО ЛЕТА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ХЕРОЈ СПАЈДЕРМЕН ШТО ЛЕТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА