-55%

ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

Original price was: 1,100.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Вашиот асистент на патот кон совршената линија! Да се стане фит никогаш не било полесно и побрзо!
За извонредни резултати – овој тренажер е одличен помошник за да ја достигнете вашата посакувана линија.
Пената што ги покрива рачките спречува лизгање и овозможува цврсто држење при извртување.
Благодарение на екстремно малата тежина, можете да го носите насекаде и да тренирате каде сакате. Зафаќа многу малку простор и лесно може да спакува во торба за тренинг.
Покрај бутовите и задникот, со помош на овој уред можете да го вежбате грбот, рацете и нозете и конечно да ја постигнете линијата која отсекогаш сте ја посакувале.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО
Вашиот асистент на патот кон совршената линија! Да се стане фит никогаш не било полесно и побрзо!
За извонредни резултати – овој тренажер е одличен помошник за да ја достигнете вашата посакувана линија.
Пената што ги покрива рачките спречува лизгање и овозможува цврсто држење при извртување.
ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

Благодарение на екстремно малата тежина, можете да го носите насекаде и да тренирате каде сакате. Зафаќа многу малку простор и лесно може да спакува во торба за тренинг.
Покрај бутовите и задникот, со помош на овој уред можете да го вежбате грбот, рацете и нозете и конечно да ја постигнете линијата која отсекогаш сте ја посакувале.

Во случај да немате време да одите во теретана, не грижете се, со помош на овој тренажерможете да вежбате каде сакате.

Со овој уред за слабеење на нозете, можете да вежбате лежејќи или стоејќи. Совршен за луѓе од сите возрасти и фитнес нивоа.

Благодарение на квалитетната ABS пластика, овој тренажер има многу долг животен век, ќе ви трае со години.

Зафаќа многу малку простор, совршено е додаток на секој тренинг.

Бидете упорни на тренинзите и многу брзо ќе ги видите првите резултати на вашиот пат до совршената линија.

 

Овој тренажер е дизајниран да издржи многу тешки товари и да спречи какво било кинење или пукање.

Постигнете ја линијата што отсекогаш сте ја посакувале во удобноста на вашиот дом.

Грижете се за вашето здравје, подобрете ги основните телесни функции и бидете задоволни со вашето тело!

Карактеристики:

 • Димензии: 29cm x 12,5cm
 • Материјал: ABS пластика

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА