Sale!

УЛТРАПРАКТИЧНО 3 ВО 1 ШИШЕ

549.00 ден

Шифра на производ: 127

Практичен и лесен за користење, овој организатор 3-во-1 ви овозможува да ги сортирате лековите и витамините во 7 различни прегради дневно и безбедно да ги носите и складирате, така што вашата терапија никогаш не се пропушта.

Покрај преградите за лекови, шишето доаѓа со капак во форма на чаша, кој можете да го наполните со вода и да го пиете лекот во секое време, каде и да сте.

Изработено од многу издржлива, но лесна пластика, шише – организатор за сите видови апчиња е идеално за носење и користење додека сте во движење, на работа или патување.

Понекогаш малите нешта навистина значат многу. Одржувајте го денот организиран и безгрижен – тоа е најмалку што можете да направите за себе во моментов.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

УЛТРАПРАКТИЧНО 3 ВО 1 ШИШЕ

Практичен и лесен за користење, овој организатор 3-во-1 ви овозможува да ги сортирате лековите и витамините во 7 различни прегради дневно и безбедно да ги носите и складирате, така што вашата терапија никогаш не се пропушта.

Покрај преградите за лекови, шишето доаѓа со капак во форма на чаша, кој можете да го наполните со вода и да го пиете лекот во секое време, каде и да сте.

Изработено од многу издржлива, но лесна пластика, шишето за организатор за сите видови апчиња е идеално за носење и користење додека сте во движење, на работа или патување.

Понекогаш малите нешта навистина значат многу. Одржувајте го денот организиран и безгрижен – тоа е најмалку што можете да направите за себе во моментов.

 

Карактеристики на производот:
 • Материјал – пластика;
 • Шише со чаша и лек организатор;
 • 7 прегради за лекови;
 • Лесен за носење.

Се проценува дека до 50% од лековите за хронични болести како што се дијабетес, кардио систем и астма не се земаат како што е пропишано и на време. Ова подоцна доведува до влошување на здравјето и намален квалитет на живот. Исто така, пропуштените дози предизвикуваат непотребен стрес и за телото и за умот.

Овие проблеми може целосно да се отстранат со користење на ова шише со дел за организирање на дневни и неделни лекови. Доволно е да седнете еднаш неделно и внимателно да ги организирате лековите, а да бидете безгрижни во следните седум дена. Можете исто така да го направите ова за вашите родители, баби и дедовци и да им го олесните секојдневниот живот.

УЛТРАПРАКТИЧНО 3 ВО 1 ШИШЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УЛТРАПРАКТИЧНО 3 ВО 1 ШИШЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА