-53%

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

Original price was: 1,789.00 ден.Current price is: 849.00 ден.


Секогаш е добро време да ги израдувате вашите малечки! На секое дете му се потребни боички и фломастери во прилично големи количини, земајќи го предвид сето она што сакаат да го дадат во боја, имајќи ги предвид сите мисли и емоции што сакаат да ги стават на хартија. Затоа овој сет на различни боици и фломастери е најдобриот подарок што може да го добијат од вас!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

Секогаш е добро време да ги израдувате вашите малечки! Дали има нешто поинтересно од цртање и боење, без разлика на возраста! На секое дете му се потребни боички и фломастери во прилично големи количини, земајќи го предвид сето она што сакаат да го дадат во боја, имајќи ги предвид сите мисли и емоции што сакаат да ги стават на хартија. Затоа овој сет пенкала и фломастери е најдобриот подарок што може да го добијат од вас!

 • Цртањето и боењето се неверојатно важни за развојот на имагинацијата на децата, за нивната креативност.
 • Исклучително е важно тие визуелно да го „оживеат“ она што се крие во нивните мали глави.
 • Од тоа, ќе можете да заклучите многу важни работи за нивните чувства, за нивниот однос со пријателите, ставовите за вас, работи и феномени што ги опкружуваат.
 • Затоа бојата никогаш не е доволна!
 • Ова е комплет кој содржи потребни боички и работи со кои тие можат да се забавуваат сами или во друштво.


 Овој специјален куфер за мали и големи уметници со рачка содржи дури 150 делови:

 • 36 фломастери;
 • 24 мрсни/пастелни бои ;
 • 24 водени бои;
 • 24 дрвени боички;
 • 20 спајалици;
 • четка за боја на база на вода;
 • молив;
 • ножици;
 • острилка;
 • лепак;
 • линиар;
 • гумичка за бришење.

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА