Sale!

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ

499.00 ден

Шифра на производ: 139

Машина за совршена чистота на забите Оригинален млаз за заби Power Floss

Брзо и лесно – само наполнете со вода, директно и притиснете за да ги фрлите нечистотијата, бојата, остатоците од храна. Технологија за инфузија на воздух – воздухот создава притисок, а водата нежно ги отстранува остатоците. Power Floss е совршен за одржување на нараквици, ѓердани и друг накит. Без батерии или кабли. Водата е одлична за возрасни и деца Брза и лесна, безжична, без батерии, совршен дизајн.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ

Машина за совршена чистота на забите Оригинален млаз за заби Power Floss

Брзо и лесно – само наполнете со вода, директно и притиснете за да ги фрлите нечистотијата, бојата, остатоците од храна…

Технологија за инфузија на воздух – воздухот создава притисок, а водата нежно ги отстранува остатоците.

Power Floss е совршен за одржување на нараквици, ѓердани и друг накит.

Без батерии или кабли. Водата е одлична за возрасни и деца.

Брзо и лесно, безжичен, без батерија, совршен дизајн…

Ги отстранува честичките од храната и остатоците кои предизвикуваат наслаги. Можете дури и да го наполните со плакнење за уста за да го освежите здивот. Совршен е за деца и возрасни. Користете го секој ден за да ги одржувате забите чисти и да одржувате коронки или импланти.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА