Sale!

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО + АНТИГЕНА МАСАЖА

599.00 ден

Шифра на производ: 017

Уред за длабоко чистење и отстранување на нечистотиите на кожата на лицето, може да послужи и како масажер за кожа на лице. Помага во намалување на брчките. Таа е погодна за сите типови на кожа. Темелно ја чисти кожата на лицето со двоен ротирачки систем за чистење, нежно отстранувајќи ги мртвите клетки на кожата.

Напредната технологија за звучно чистење ќе се грижи за помалку акни и затегната кожа, ќе ги исчисти порите и ќе ја отстрани шминката.

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 599 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО + АНТИГЕНА МАСАЖА

Уред за длабоко чистење и отстранување на нечистотиите на кожата на лицето, може да послужи и како масажер за кожа на лице. Помага во намалување на брчките. Таа е погодна за сите типови на кожа. Темелно ја чисти кожата на лицето со двоен ротирачки систем за чистење, нежно отстранувајќи ги мртвите клетки на кожата.

 

Напредната технологија за звучно чистење ќе се грижи за помалку акни и затегната кожа, ќе ги исчисти порите и ќе ја отстрани шминката.

Пакетот содржи:

 • Силиконска четка: нежно и нежно чисти, масира и ги отстранува нечистотиите од лицето. Особено е погоден за чувствителна кожа. Силиконот спречува акумулација на бактерии;
 • Четка за чистење на лице со меки и нежни конци кои ја отстрануваат нечистотијата и шминката од лицето. Длабоко ја чисти кожата и ја прави здрава и сјајна;
 • Силиконски уред за чистење на лице и нега на стареење на кожата, модерен дизајн специјално прилагоден за ефикасно чистење на кожата.

 

 

Карактеристики на производот:
 • Две работни брзини (помала брзина е погодна за чувствителна кожа);
 • Работи со 1  АА батерија;
 • Уредот е водоотпорен, лесен за ракување и погоден за патување.

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО + АНТИГЕНА МАСАЖА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО + АНТИГЕНА МАСАЖА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА