-50%

USB ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

Новата, иновативна USB LED светилка за комарци е тивка, работи со 7 сечила кои се вртат со голема брзина така што вовлекуваат комарци со вентилатор, додека воздухот што тече низ светилката автоматски ги суши комарците и тие паѓаат на дното.

Целиот сет содржи и мал контејнер кој лесно се празни од убиените инсекти. Исто така, има вграден систем против бегство, така што комарците и другите инсекти не можат да одлетаат. Се напојува со кој било USB кабел (може да се полни и преку телефон/компјутер), заштедува енергија и не штети на околината.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Usb лед лампа

 

Обезбедете здрав сон за вашето семејство и уживајте во удобна и тивка летна ноќ. Usb лед лампа убиец на комарци – совршен уред за мирен сон.

Стапката на убивање од комарци е неверојатна 95%, а ефективниот опсег на убивање е 30 m2

Без хемикалии или отрови. Погоден за детски соби како и за трудници и бебиња. Без зрачење

Нашиот електронски лек против комарци е 100% безбеден за луѓето и за домашните миленици бидејќи не содржи хемикалии, не испушта радијација и е целосно нетоксичен

 • Изработен е од висококвалитетна ABS пластика. Кажете им збогум на нехигиенските апарати кои никогаш не можат да се исчистат правилно
 • Лесно се чисти. Само отклучете го просторот за складирање комарци и испразнете го
 • Чистењето се препорачува 2-4 недели
 • Димензии и карактеристики – USB LED светилка за убивач на комарци
 • Тежина: 280 g
 • Напојување: 5V
 • Моќност 5W

Usb лед лампа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “USB ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА