Sale!

УВ ЕЛЕКТРИЧНА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ

549.00 ден

Шифра на производ: 187
Електричната УВ ламба испушта специјална УВ светлосна боја која ги привлекува инсектите во високонапонската мрежа и автоматски ги уништува. Има подвижен сад за прием во кој се собираат уништените инсекти откако ќе ги испече високонапонската решетка. УВ светлината привлекува летечки инсекти.

Безбедно и небезбедно за луѓето и животните! Без хемикалии, без мирис, тивок и нетоксичен.Светилките се идеални за дневни соби и спални соби, кујни, хотели, ресторани… и други средини каде што може да се појават инсекти.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

УВ ЕЛЕКТРИЧНА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ

УВ Електричната ламба против комарци со својата УВ светлина привлекува инсекти кои се изгорени од метална решетка која е под напон од 800 V.

 1. Лесна, едноставна и практична за употреба
 2. Се напојува на струја, може да работи долги и континуирани часови
 3. Можете да ја поставите светилката каде било
 4. Наменет аза елиминирање на комарци, муви, бумбари, пчели, молци и други летечки инсекти
 5. Обем на работа: 40м2

Содржина на комплетот:
 • 1x Електрична светилка против комарци со кабел за напојување
 • 1x Контејнер на дното на светилката за собирање инсекти
 • 1x Кука одозгора, за закачување на светилката
 • жица од 1,5 М
 • Доставени упатства за употреба со безбедносни информации

 

Карактеристики и спецификација:
 • Напон: AC220-240V / 50-60Hz
 • Големина: 27cm X 12cm X 12cm
 • Димензии на сијалицата: 15 cm x 2,5 cm
 • Напон на мрежата: 800V
 • Површина на работа: 30м2
 • Материјал: ABS – огноотпорен!
 • Заштита: IP20
 • Работна температура: -40 ° C ~ + 55 ° C
 • Се препорачува светилката да свети најмалку 15-20 минути. на темно место, така што ефектот е 100%

Кога ја чистите, ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ја исклучите ламбата од струја.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УВ ЕЛЕКТРИЧНА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА