Купи!

Автомобилски чадор за шовершајбна со целосно преклопување

899.00 ден

Конечно имате феноменално и практично решение за ултра брза инсталација на заштита од сонце, кое исто така многу брзо го вадите и складирате. Овој производ, кога е склопен, зафаќа многу малку простор.

Издржлив материјал – Изработен од челик со висока цврстина, овој автомобилски чадор е термички изолиран, УВ блок и сигурен за континуирана употреба.

Цврста конструкција – 10 силни држачи обезбедуваат издржливост на овој чадор за сонце за автомобили.

Може да Ве интересираат и следниве производи:

Торба и фрижидер за во гепек https://tronshop.mk/proizvod/torba-i-frizider-za-vo-gepek/

 

 

 

 

 

Категорија

Конечно имате феноменално и практично решение за ултра брзо вградување на заштита од сонце, кое исто така го вадите и складирате многу брзо. Овој производ, кога е склопен, зафаќа многу малку простор.

Издржлив материјал – Изработен од челик со висока цврстина, овој автомобилски чадор е термички изолиран, УВ блок и сигурен за континуирана употреба.

Цврста конструкција – 10 силни држачи обезбедуваат издржливост на овој чадор за сонце за автомобили.

Заштитете се себе си и вашиот автомобил – Ветробранското стакло на автомобилот може ефективно да ве заштити од сончева светлина и да обезбеди кул средина за возење, да ги заштити вашите седишта и контролната табла од изложување на сонце.

Погоден за трајна употреба – Автоматскиот чадор за сонце се преклопува, лесно се отвора и затвора. Супер заштедува простор и време за секојдневна употреба.

Погоден за сите сезони – Без разлика дали е пролетен дожд, летно сонце, есенски лисја или зимски снег, чадорот на шофершајбната може да се користи во сите сезони со неговата одлична отпорност на временските услови, како што е заштита од снег / магла / УВ / топлина.

 

Пакетот вклучува:

1 x чадор за шофершајбната на автомобилот

1 x торба за складирање

Спецификации:

Боја: црна со сребрена облога

Материјал: Титаниум сребро лепак + Ткаенина

Големина на складирање: околу 30 x 7 cm

Модел 1: 145 x 79 cm – 790 денари

Модел 2: 125 x 65 cm -899 денари

Поставување:

– Погоден за повеќенаменски возила со лимузина / SUV / хечбек (ве молиме изберете големина)

Забелешка:

– Во овој комплет не се вклучени упатства. Се препорачува професионална инсталација!

-Бојата на вистинските предмети може малку да се разликува од сликите во списокот поради различниот екран на компјутерот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автомобилски чадор за шовершајбна со целосно преклопување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…

0
    0
    ВАШАТА КОШНИЧКА
    ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

    TronShop